Кожна дитина —почасти геній...
Артур Шопенгауер

Обдаровані діти


/Files/images/Ковалева Е.jpgКовальова Катерина – учениця 6 класу Новопсковської газопроводської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Брала участь у конкурсах юних кореспондентів, посіла ІІІ м у ХІІ обласному фестивалі дитячої преси «Золотий диктофон» у номінації: «Перші блискавки», переможниця обласного етапу V Міжнародного екологічного конкурсу «У кого бджоли – у того й мед», зайняла ІІ м. в обласній виставці - конкурсі дитячої творчості «Знай і люби свій край». Бере участь у Всеукраїнських олімпіадах «Олімпус» з історії, англійської мови.

Займається в хореографічній студії «Едельвейс», приймає активну участь у різноманітних шкільних конкурсах, заходах. Любить малювати, виготовляти вироби з різних матеріалів.


/Files/images/Протасова Є.jpgПротасова Єлизавета, учениця 10 класу Новопсковської газопроводської загальноосвітньої школи І — ІІІ ступенів. Активна учасниця районних та обласних конкурсів художніх робіт. Нагороджена грамотою за ІІ місце в обласному конкурсі “Іду з дитинства до Тараса” в номінації “Художня творчість”(2012р.), за зайняте ІІ місце обласної виставки — конкурсу дитячого малюнку ”Як я буду захищати Батьківщину”(2011р.), за І місце в Х обласному конкурсі дитячих творчих робіт “Война для них не строки на бумаге...» (2011р.)., за активну творчу діяльність в обласному етапі Всеукраїнської трудової, краєзнавчо — пошукової акції “Ехо Перемоги” і в обласній патріотичній акції “Пам'ятні стежини Перемоги”.


Кiлькiсть переглядiв: 345

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.