Історія нашої школи

Будівництво мікрорайону газівників на східній частині Новопскова вимагало створення там відповідної інфраструктури, насамперед, школи для навчання дітей працівників ЛВУ та інших суміжних організацій. Школа була побудована і відкрита 2 вересня 1969року. Першим директором став Федір Кузьмич Бєліков. У перші роки в школі навчалося 220 школярів. В 1986 році педагогічний колектив очолив Анатолій Федорович Куликов.

На той час з’явилися нові проблеми. Розпочали вводити нові газопроводи, збільшувалась кількість працівників ЛВУ, збільшувався мікрорайон і це вимагало не тільки розширення школи, але й перехід її з восьмирічної у середню. Добудова до приміщення восьмирічної школи розпочалася у 1988 році і закінчилася у 1990 році. 1 вересня 1990 року відбулося урочисте відкриття Газопроводської середньої школи. Кількість учнів збільшилася до 570.

На даний час колектив працівників Новопсковської газопроводської школи очолює Гарбуз Людмила Дмитрівна.

В школі працює два заступника директора : з навчально – виховної роботи Літвінова Ірина Віталіївна, з виховної роботи – Ізюмська Наталія Миколаївна, педагог-організатор Недовєсова Наталія Василівна, практичний психолог – Клокова Наталія Валеріївна, 20 педагогів.

Всі вчителі мають вищу педагогічну освіту. За підсумками атестації 3 вчителі мають вищу категорію, в тому числі 1 вчитель – методист, 1 – старший вчитель. І категорію мають 12 вчителів. Укомплектованість закладу педагогічними кадрами складає 100% від потреби, що досягнуто за рахунок наявності всіх спеціалістів - предметників. Більшість вчителів мають безперервний педагогічний стаж в Новопсковській газопроводській ЗОШ.

Кiлькiсть переглядiв: 1153

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.