ЗНО-2018

Шановні випускники!

Реєстрація для участі у ЗНО триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року, повідомляє УЦОЯО.

Змінювати реєстраційні дані учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

До 30 квітня зареєстровані учасники отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія ЗНО
триватиме з 22 травня до 13 червня.

ТЕСТУВАННЯ відбудеться
з математики 22 травня,
з української мови і літератури 24 травня
з іспанської,німецької,французької мов 29 травня
з англійської мови 1 червня
з біології 4 червня
з історії України 6 червня
з географії 8 червня
з фізики 11 червня
з хімії 13 червня

Графік проведення додаткової сесії ЗНО буде оприлюднений до 30 квітня 2018 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період, триватиме з3 до 21 травня 2018 року.

Інформація прорезультати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщена на інформаційних сторінках учасників тестування до 21 червня 2018 року.

Результати ЗНО з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть оголошені до15 червня, з історії України, географії, фізики, хіміїдо 21 червня.

У тестах з іноземних мов наступного року з’явиться елемент оцінювання сприйняття мови на слух – аудіювання. Крім того, під час проведення тестування з іноземних мов буде застосовано дворівневий підхід до оцінювання.


Пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти № 150 від 10 жовтня 2017 року24 та 31 березня 2018 року відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Ви бажаєте перевірити свої знання та ознайомитися із процедурою?
Дійте!

 1. Продумайте вибір предметів. Для цього зверніться до приймальних комісій вищих навчальних закладів, до яких збираєтесь вступати, а також ознайомтеся з додатком 4 Умов прийому до вищих навчальних закладів. Зверніть увагу! У вступній кампанії 2018 року перелік предметів за спеціальностями затверджено Міністерством освіти і науки, як обов’язкових для ВНЗ.
 2. З 14 грудня 2017 року на сайті www.test.dn.ua ознайомтеся з інструкцією щодо реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.
 3. З 9 до 31 січня 2018 року зареєструйтеся на пробне ЗНО на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (www.test.dn.ua). За результатами реєстрації для вас буде створено особистий кабінет.
 4. Здійсніть оплату протягом 7-10 днів після здійснення реєстрації. Перевірте після сплати стан надходження коштів у своєму кабінеті.
 5. Отримайте 1 березня в особистому кабінеті запрошення на пробне ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.
Вартість пробного ЗНО буде оголошена 11.12.2017

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
ДатаПредмети
24 березня 2018 рокуукраїнська мова і література
31 березня 2018 рокуісторія України
математика
англійська мова
німецька мова
французька мова
іспанська мова
біологія
географія
фізика
хімія

Увага! До 1 березня 2018 року на вашій особистій сторінці будуть розміщені запрошення-перепустки, в яких буде зазначено назви пунктів проведення пробного ЗНО та їх адреси. Також на нашому сайті будуть розміщені маршрути доїзду до пунктів проведення пробного ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання – це ваша можливість:

 • спробувати свої сили у складанні тестів із предметів, які ви плануєте обрати для вступу до вищого навчального закладу. Також це гарний шанс перевірити себе із предметів державної підсумкової атестації. Увага! У сертифікаційній роботі з української мови і літератури державна підсумкова атестація (ДПА) буде оцінюватися тільки з української мови, в історії України для ДПА оцінюється період ХХ – початок ХХІ століття;
 • ознайомитись на практиці зі змістом та структурою предметних тестів, які відповідатимуть специфікаціям зовнішнього незалежного оцінювання 2018 р.;
 • попрацювати над тестами у реальному часі, навчитись ефективно розподіляти час;
 • пройти процедуру зовнішнього незалежного оцінювання у повній відповідності до основної сесії: побачити себе в алфавітних списках, пройти перевірку документів, побачити як саме знайти своє робоче місце в аудиторії, прослухати Типову промову інструктора, виконати такі ж дії, як і під час основної сесії, заповнити бланк(и) відповідей, здати роботу та засвідчити це своїм підписом у аудиторному протоколі;
 • після завершення тестування учасники матимуть змогу ввести свої відповіді до сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» та зможуть отримати свої результати за шкалою 100-200 балів
Все це дозволить Вам психологічно адаптуватися та набути впевненості для проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

УВАГА!

 • У разі, якщо Ви не прийдете на пробне ЗНО, сплачені кошти не повертаються, але Ви маєте право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ЗНО, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.
 • Кожен учасник ПЗНО матиме змогу ввести свої відповіді до сервісу Українського центру оцінювання якості освіти «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання». Чим більше учасників зареєструє свої відповіді, тим точніший буде результат.
 • Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до вищих навчальних закладів.

Слідкуйте за новинами нашого сайту щодо подальшої інформації.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами:

 • з організаційних питань – (06264) 2-02-55, (097) 283-51-94 (організаційно - методичний відділ);
 • (06262) 3-41-60, (06264) 2-02-58, (095) 523-29-95 (приймальня);
 • з технічних питань - (06264) 2-02-59, (095) 523-30-74 (відділ інформаційних технологій).

УСПІХІВ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ТРЕНУЄТЬСЯ!

Кiлькiсть переглядiв: 897

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.