Повернутися до звичайного режиму

Історія нашої школи

Будівництво мікрорайону газівників на східній частині Новопскова вимагало створення там відповідної інфраструктури, насамперед, школи для навчання дітей працівників ЛВУ та інших суміжних організацій. Школа була побудована і відкрита 2 вересня 1969року. Першим директором став Федір Кузьмич Бєліков. У перші роки в школі навчалося 220 школярів. В 1986 році педагогічний колектив очолив Анатолій Федорович Куликов.

На той час з’явилися нові проблеми. Розпочали вводити нові газопроводи, збільшувалась кількість працівників ЛВУ, збільшувався мікрорайон і це вимагало не тільки розширення школи, але й перехід її з восьмирічної у середню. Добудова до приміщення восьмирічної школи розпочалася у 1988 році і закінчилася у 1990 році. 1 вересня 1990 року відбулося урочисте відкриття Газопроводської середньої школи. Кількість учнів збільшилася до 570.

На даний час колектив працівників Новопсковської газопроводської школи очолює Гарбуз Людмила Дмитрівна.

В школі працює два заступника директора : з навчально – виховної роботи Літвінова Ірина Віталіївна, з виховної роботи – Ізюмська Наталія Миколаївна, педагог-організатор Недовєсова Наталія Василівна, практичний психолог – Клокова Наталія Валеріївна, 20 педагогів.

Всі вчителі мають вищу педагогічну освіту. За підсумками атестації 3 вчителі мають вищу категорію, в тому числі 1 вчитель – методист, 1 – старший вчитель. І категорію мають 12 вчителів. Укомплектованість закладу педагогічними кадрами складає 100% від потреби, що досягнуто за рахунок наявності всіх спеціалістів - предметників. Більшість вчителів мають безперервний педагогічний стаж в Новопсковській газопроводській ЗОШ.

Кiлькiсть переглядiв: 372

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.