Виховна робота

Дитина має бути не тільки учнем, а передусім людиною з різноманітними інтересами, запитами, прагненнями
В. Сухомлинський


Перебування дитини в школі – це не лише отримання якісної освіти, а й її виховання. Cистема виховної роботи школи покликана допомогти дитині визначити не лише ким бути, а головне – як жити, як облаштувати своє життя, обрати режим інтелектуального та емоційного навантаження.

Школа має власну систему виховної роботи, побудовану таким чином, що пріоритетні напрямки роботи реалізовуються через модульну систему, яка у цьому навчальному році охоплювала тематичних модулів. Кожний модуль складається з міні-модулів для різних вікових категорій:

- 1-4 класів школи;

- 5-7 класів школи;

- 8-9 класів школи;

- 10-11 класів школи.

Традиційно щопонеділка для учнів школи проводяться тематичні та організаційні лінійки, щосереди – засідання учнівського парламенту, щотижня – виховні години та загальношкільні свята, вечори відпочинку у студії «Молодіжна п’ятниця» - один раз на місяць.

Реалізація основних завдань і принципів виховання здійснювалася в ряді пріоритетних напрямків відповідно до Основних орієнтирів виховання учнів 1-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 № 1243.

Структура виховної роботи

Проблема виховної роботи школи:

Виховна робота організована й проводиться в різних формах і напрямках:

  • національно-патріотичне виховання;
  • морально-правове виховання;
  • художньо-естетичне виховання;
  • гендерне виховання;
  • екологічне виховання;
  • родинно-сімейне виховання;
  • формування здорового способу життя;
  • трудове навчання та профорієнтація;
  • художньо-естетичне виховання;
  • робота з профілактики правопорушень, злочинів, бродяжництва серед неповнолітніх.

Кожний напрям відбито в річному плані роботи школи в доступному обсязі. Система виховної роботи спрямована на створення умов для розвитку та самореалізації особистості кожного учня.

Управління шкільною виховною системою здійснюється через конкретизацію цілей виховання, розширення видів діяльності, введення інновацій у виховний процес, діяльність соціально – психологічної служби розширення взаємодій з середовищем. Пошук сучасних шляхів і засобів виховання школярів здійснюється на засадах педагогіки творчості і становить одну із найактуальніших проблем навчально-виховного процесу. Тому в школі визначено коло питань для пріоритетного вирішення сутності виховного процесу, функцій, які спрямовані на розв’язанні проблеми становлення творчої особистості. Створена модель управління виховним процесом.

Виховна система школи


«Увага! Діти на дорозі!» /Files/images/images14.jpg

/Files/images/УвагаДіти1.jpgУ рамках традиційного місячника «Увага! Діти на дорозі!» наша школа не перший рік співпрацює зі співробітниками ДАІ РВУМВС Новопсковського району. Адже, такі зустрічі з працівниками Державтоінспекції завжди викликають живий інтерес у школярів. Дітлахи з цікавістю знайомляться з особливостями професії працівника ДАІ, задають багато питань з приводу служби та різноманітних ситуацій , що виникають на дорогах, висловлюють свої власні думки та побажання.

/Files/images/УвагаДіти3.jpg12 вересня дітки разом з інспекторами ДАІ повторили Правила дорожнього руху, а після цього - мали змогу використати набуті знання на практиці з переходу вулиць та відчути себе справжніми вартовими доріг. Таким чином, підростаюче покоління здобувало теоретичні та практичні навички поводження на дорогах. Вчителі школи та працівники Державтоінспекції впевнені: така практика спілкування з підростаючим поколінням обов’язково дасть свої плоди, адже ми рухаємося у правильному напрямку!

/Files/images/УвагаДіти2.jpgМожна з впевненістю сказати, що сьогодні у нашому місті дисциплінованих учасників дорожнього руху стало більше. Тож, вчителі нашої школи та працівники ДАІ звертаються до батьків: щодня нагадуйте дітям правила безпеки на вулиці, аби малята були обережними та уважними! Пам’ятайте: чужих дітей на дорозі не буває!

Ізюмська Н.М.

~Переглянути фото... ~

Кiлькiсть переглядiв: 2624

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.