Тиждень правового виховання
«Подорож до країни правових знань»

/Files/images/ТПВ1_1.JPGСьогодення вимагає формувати у громадян України, здатність жити в правовій державі. Правова освіта та правове виховання є складною динамічною системою, що поєднує: правові знання, на основі яких формуються уявлення про організацію життя громадян у політичному, правовому, економічному, соціальному та культурному середовищах демократичної держави; правовий досвід участі у соціально-політичному житті суспільства та практичного застосування знань; громадянські чесноти — норми, установки, цінності та якості, притаманні громадянину демократичного суспільства.

/Files/images/ТПВ2.JPGЗ метою адаптування наших учнів до вимог сучасного життя, у школі з 7 по 11 жовтня було проведено Тиждень правового виховання «Подорож до країни правових знань». В рамках якого було проведено низку заходів та зустрічей, зокрема: конкурс малюнків, виставка правознавчої літератури, виховні години, правознавчі виховні заходи, перегляд електронних презентацій та зустріч учнів з начальником районної юстиції Миколаєм Миколайовичем Золарьовим.

Наша головна мета – формування правової освіти учнів та профілактика протиправних дій, скоєння правопорушень неповнолітніми.

~Переглянути фото~

Кiлькiсть переглядiв: 3288

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.